Chcesz wyruszyć po swoje marzenia, ale wciąż coś Cię zatrzymuje? Te tajemnicze „coś” pojawia się pod postacią zniechęcenia, wątpliwości, braku wiary w siebie lub strachu przed opuszczeniem wygodnej strefy komfortu… Cokolwiek to jest, rozgościło się w Twojej podświadomości, ograniczając dostęp do mocy kreacji. Pora się z tym rozprawić. 😉✨

Poniżej przygotowałam dla Ciebie 25 afirmacji spełniania marzeń. Niech będą iskrą, która popchnie Cię w kierunku wymarzonych zmian i podążania za pragnieniami serca.

25 inspirujących afirmacji, które pobudzą Cię do spełniania marzeń

1. Jestem kapitanem swojego przeznaczenia, więc właśnie teraz wyznaczam kurs ku moim marzeniom z odwagą, przekonaniem i niezachwianą wiarą w siłę mojej wizji.

2. Dzięki wierze w siebie i konsekwentnemu działaniu moje marzenia nabierają realnych, namacalnych kształtów. Z uśmiechem na twarzy witam je w mojej rzeczywistości.

3. Pozwalam sobie mieć marzenia, tak wielkie, jak wielka jest miłość płynąca w moim sercu.

4. Każdego dnia otwieram się na otrzymywanie obfitości we wszystkich jej formach, napełniając serce błogosławieństwami, które bez wysiłku pojawiają się w moim życiu.

5. Jestem świadomą kreatorką mojego przeznaczenia. Wiem, że mogę urzeczywistnić, cokolwiek sobie wymarzę.

6. Uwalniam wszelkie ograniczenia, które tworzy mój umysł i zastępuje je kreatywnymi pomysłami wyszeptanymi przez intuicję.

7. Świętuję wszystkie drobne sukcesy na drodze do moich marzeń, wiedząc, że każdy krok naprzód jest wynikiem mojej odwagi i determinacji.

8. Szanuję i doceniam subtelne podpowiedzi mojego serca, które prowadzą mnie do realizowania celu mojej duszy.

9. Poddaję się nurtowi życia, wiedząc, że moje marzenia spełnią się w idealnym momencie.

10. Potrafię pokonać niepewność i przeciwności losu, czerpiąc z wewnętrznej siły i mądrości, by stawić czoła wyzwaniom na drodze do moich marzeń.

11. Noszę moje marzenia zawsze przy sobie, pozwalając, by odbijały się w mojej energii i były integralną częścią mnie.

12. Moje marzenia mieszkają w głębi mojej duszy i czekają na odkrycie, by pielęgnowane uwagą urzeczywistniły się dzięki mocy mojej wytrwałości.

13. Mam odwagę marzyć na jawie, bo w głębi serca wierzę, że klarowna wizja prowadzi mnie do spełnienia wszystkich pragnień.

14. Zapominam o czasie i bawię się świetnie procesem kreacji, doceniając każdą sekundę spędzoną na manifestowaniu moich marzeń.

15. Ufam mądrości swojej intuicji, wiedząc, że jest to głos mojej duszy, który prowadzi mnie w stronę realizacji mojego najwyższego potencjału.

16. Wierzę w realność moich marzeń i siłę moich intencji.

17. Moje marzenia inspirują mnie do pozytywnych zmian i samodoskonalenia.

18. Jestem zestrojona z energią obfitości, dzięki czemu otwieram się na otrzymywanie pięknych doświadczeń i wszystkiego, czego potrzebuję, by spełniać marzenia.

19. Z radością witam miłość, dobrobyt i spełnienie, które towarzyszą realizacji moich marzeń.

20. Moje marzenia są moim przeznaczeniem, dlatego wytrwale dążę do ich spełnienia.

21. Traktuję wszystkie swoje marzenia poważnie, ufając mojej wewnętrznej mądrości.

22. Jestem gotowa zrobić wszystko, co konieczne, by zobaczyć moje marzenia w rzeczywistości.

23. Koncentruję swoją energię na tworzeniu jasnej wizji płynącej z mojego serca, dzięki której żyję życiem moich marzeń.

24. Wykraczam poza wszelkie ograniczenia, bo wiem, że spełnianie marzeń wymaga ode mnie transformacji i wychodzenia poza strefę komfortu.

25. Mogę osiągnąć wszystko, w co włożę swoją energię i uwagę.

Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji, by podążać za swoimi marzeniami, odwiedź wpis: 11 NAWYKÓW MYŚLOWYCH POTRZEBNYCH DO SPEŁNIANIA MARZEŃ.

Poznaj też inne MAGICZNE ZAKLĘCIA i odważnie sięgaj gwiazd. ✨

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!