Niewypowiedziane i prywatne. Mieszkające w głowie i skrywane przed całym światem. Choć słyszysz je i masz do nich dostęp tylko Ty, nie jesteś w stanie ich ukryć, zachować tylko dla siebie. Myśli, które myślisz (wszystkie bez wyjątku), odbijają się w Twojej energii. Są widoczne na bardziej subtelnym poziomie, niezauważalnym dla większości osób pochłoniętych codziennymi sprawami i wewnętrznymi rozterkami.

Jeśli chcesz stać się świadomą kreatorką/świadomym kreatorem swojego przeznaczenia i aktywnie je tworzyć: wybieraj swoje myśli. Jednocześnie zachowaj do nich dystans i spraw, by napełniały Cię mocą do sięgania gwiazd. ✨

W tym wpisie chcę powędrować z Tobą sam środek natury myśli. To będzie bardzo subiektywny artykuł oparty na intuicyjnych obserwacjach wyciągniętych z własnych doświadczeń i sesji czytania duszy innym przy pomocy kart tarota. Zaczynamy! 😊✨

Myśli: wrota do głębin podświadomości

Twoje myśli są wierzchołkiem góry lodowej tego, co dzieje się wewnątrz Ciebie, o czym pisałam TUTAJ przy okazji „omawiania” tematu pracy z afirmacjami. Większość ludzi nigdy nie zadała sobie pytań w stylu:

dlaczego myślę o sobie w ten, a nie inny sposób? Z jakiego powodu sabotuję swoje marzenia, działania, zmiany, których pragnę? Skąd mam taki, a nie inny pogląd na dany temat? Dlaczego wciąż w swojej głowie cofam się do wydarzeń z przeszłości? Czemu nie potrafię zatrzymać, raniących, krytykujących myśli? Co takiego wydarzyło się w moim życiu, że mam takie, a nie inne nastawienie do pieniędzy/relacji/pracy/otoczenia/siebie?

Treści kłębiące się w Twojej głowie nie są przypadkowe. Wynikają z osobistych przeżyć, śladów przeszłości, wychowania, automatycznie wyciągniętych wniosków przez podświadomość, o których najczęściej nawet nie wiesz. Wszystkie doświadczenia, zranienia i zdarzenia, które wywołały silne emocje/wrażenia są zapisane w podświadomości i w Twoim ciele, o ile nie zostały zobaczone, przytulone i puszczone wolno. Każda przeszła wersja Ciebie wciąż w Tobie żyje, wpływając na myśli, zachowania, stan wewnętrzny, poczucie szczęścia i determinując, jak ułożysz sobie przyszłość.

Jeśli przyjrzysz się swoim myślom, odkryjesz przekonania, które są w Tobie głęboko zapisane, a mogą być ograniczające i raniące. Pamiętaj też, że myśli wywołują stany emocjonalne, czyli chaos lub błogość w Twoim wnętrzu. Poczucie pustki, brak miłości własnej, osamotnienie i różne inne namiastki cierpienia są oznaką nieprzepracowanych traum zawieszonych w podświadomości. Dają o sobie znać, np. wtedy, gdy czujesz się niewystarczająca, panicznie się czegoś boisz lub tęsknisz za lepszym jutrem.

Koniecznie odwiedź zakładkę MAGICZNE ZAKLĘCIA, gdzie znajdziesz afirmacje, które pomogą Ci przeprogramować ograniczające przekonania.

W jaki sposób tworzysz swoją przyszłość myślami?

Przechodząc od razu do sedna: myślami nadajesz kierunek swojej energii. To, co zasilasz swoją energią w ten lub inny sposób, manifestuje się w Twoim życiu. Inaczej pisząc: inwestujesz w to, o czym myślisz. Pamiętaj, że Twoja osobista unikalna energia jest najcenniejszą walutą. Weź za nią odpowiedzialność (tak jak za swoje zasoby finansowe/materialne) i inwestuj mądrze – w życie, jakiego pragniesz. 😊✨

Sposób myślenia może trzymać Cię latami w tym samym położeniu albo sprawić, że zmienisz swoją przyszłość prawie jak za pomocą czarodziejskiej różdżki. ✨ Dosłownie: znacząco poprawisz swój los, śmiało podejmując niezbędne działania.

Manifestacja przeznaczenia: myśli mają moc sprawczą i stają się rzeczywistością, która jest w Tobie

Podczas sesji kładzenia dla kogoś kart tarota widzę (a raczej czuję) to bardzo wyraźnie. Karty dokładnie pokazują, gdzie dana osoba lokuje swoją energię. Jeśli skupia się na przeszłości, czyli wciąż jest emocjonalnie zaangażowana w minione wydarzenia lub, np. chowa w sobie wyparty żal, niejako blokuje potencjał przyszłości, obniżając swoje wibracje. Teraz wiesz już, dlaczego to takie ważne, by nabierać samoświadomości i „sprzątać” swoją podświadomość, przerabiając trudne doświadczenia.

Myśli mogą być pewnego rodzaju uzależnieniem. Na przykład: dana osoba jest tak mocno związana ze swoją sytuacją życiową (z tym, co ją spotkało), że buduje na tym (nieświadomie) obraz siebie, swoją tożsamość. W wielu przypadkach jest to mentalność ofiary. Cierpienie staje się częścią jej osobowości i jest wykorzystywane do zdobywania uwagi otoczenia. Mimo wewnętrznego bólu ten sam kołowrotek myśli wciąż na nowo jest odtwarzany w głowie i powtarzany w słowach, ponieważ czerpie korzyści z tego staniu i nie bierze pełnej odpowiedzialności za własne życie.

Z kolei, gdy osoba, dla której prowadzę sesję, potrafi ukierunkować swoją energię na teraźniejszość, nie rozdrapując starych, zaschniętych ran, nie tylko otwiera się na swoje przeznaczenie, ale aktywnie je tworzy. Jej energia jest lekka i pachnąca entuzjazmem. Tylko z tego miejsca można przyjąć możliwości, które rysują się na horyzoncie. Przyszłość jest potencjałem – a my tym potencjałem kierujemy własnymi myślami.

Lao Tzu

Twoje myśli są magnesem przyciągającym twoje doświadczenia

Twój stan wewnętrzny: o czym najczęściej myślisz i czy robisz to intencjonalnie?

Jedna z największych blokad w kreowaniu przeznaczenia to ciągłe rozmyślanie o problemach a często o problemach, których jeszcze nie ma, ale istnieje zagrożenie, że mogą się pojawić. To również myślenie o tym, czego się nie chce i utrwalanie ograniczających przekonań, np. Nie stać mnie na to. Nie znajdę lepszej pracy. Brakuje mi pieniędzy. Już za późno na zmiany. Sama sobie nie poradzę.

A gdyby tak, całą tę energię, którą zużywa martwienie się, przeznaczyć na marzenia i świadome poszukiwania swojej własnej unikalnej drogi do spełnienia? Co mogłoby się stać? 😉✨ Zostawiam Cię z tym pytaniem i zachęcam do małej praktyki wglądu w siebie:

Usiądź wygodnie, weź kilka głębokich oddechów, rozluźnij ciało. Zamknij oczy i będąc w tym miejscu, porozmawiaj ze sobą szczerze: co zasilam swoją energią? Czym się martwię? O kim myślę? Czy na pewno wybieram swoje myśli? Czy moja inwestycja energetyczna mi się zwraca, czy wręcz przeciwnie?

Do następnego razu, uściski!🤗

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!