Jakie będzie kolejne 12 miesięcy? Skoncentrujesz się głównie na pracy, wyruszysz w ekscytującą podróż, zrealizujesz plany, a może przejdziesz nie jedną wewnętrzną transformację? W styczniu lubię wybiegać myślami w najbliższą przyszłość, zastanawiając się, co ma dla mnie w zanadrzu i co ja mam w zanadrzu dla niej: tak wiele zależy przecież od nas samych! 😊 Znając swój rok osobisty, czyli liczbę, pod której wpływem aktualnie jesteś, odkryjesz, na jakich obszarach życia warto się skupić i jakich wydarzeń możesz się spodziewać. Bardziej świadomie wykorzystasz towarzyszącą Ci wibrację, by lepiej zagospodarować czas i śmielej podejmować ważne dla Ciebie decyzje.  

Numerologia: wskazówki o przeznaczeniu ukryte w liczbach 

Z poziomu duszy jesteśmy tu głównie w celu odbycia ważnych dla naszego rozwoju lekcji, które sami wybraliśmy jeszcze przed narodzinami. 😉 Dziedziny takie jak numerologia lub astrologia dają nam wgląd w bardziej subtelne obszary nas samych – takie, których na co dzień nie widać gołym okiem. Pomagają nam dowiedzieć się, kim tak naprawdę jesteśmy głęboko w sercu, a nie kim nauczyliśmy się być, kim wmówiono nam, że jesteśmy. Są przydatnymi narzędziami samorozwoju i wzmacniają kontakt z intuicją — otwierają nas na język symboli i cały wszechświat. 😊 Każda liczba ma swoje unikalne znaczenie, w którym odnajdziemy wiele cennych wskazówek do zgłębienia i autorefleksji.

Anonymous

Numerology is the bridge between who you are now and who you have the potential to be.

Numerologia: jak obliczyć rok osobisty?  

Aby obliczyć rok osobisty, wystarczy dodać do wybranego roku kalendarzowego (teraz będzie to 2023) swój dzień i miesiąc urodzenia. Dla osoby urodzonej 12 lipca wyliczenia będą wyglądały tak: 

1+2+7+2+0+2+3= 17= 1+7=8

Liczbę dwucyfrową zawsze sprowadzamy do jednocyfrowej. 

✨Dodaj swój MIESIĄC urodzenia + DZIEŃ urodzenia + BIEŻĄCY ROK✨

Rok osobisty obowiązuje od 1 stycznia do 31 grudnia.  

Na niektórych stronach można znaleźć inną metodę obliczania roku osobistego: gdzie dodajemy również swój rok urodzenia. Osobiście nie jestem zwolenniczką tego sposobu, bo jak wówczas poznać energię bliskiej przyszłości, mieszając ją z przeszłością, z wibracją roku, w którym przyszliśmy na świat? 😉 To moja subiektywna opinia nie poparta profesjonalną numerologiczną wiedzą. 😉  

Interpretacja liczb: poznaj znaczenie swojego roku osobistego

Rok osobisty 1: początek – energia sprzyjająca nowym planom, przejęciu inicjatywy 

Inspirujący cytat przewodni: 
🚀Nigdy nie pozwól, aby czekanie stało się nawykiem. Żyj swoimi marzeniami i podejmuj ryzyko. Życie dzieje się teraz. - Paulo Coelho 

Wspierająca mantra: 
✨Nieustannie się rozwijam i kroczę ścieżką mojego przeznaczenia z uśmiechem na twarzy. ✨

Słowa klucze: 
innowacyjność, niezależność, osiąganie, możliwości, koncentracja na sobie, pomyślność, odwaga.

Jedynka to początek dziewięcioletniego cyklu. Jej energia motywuje do znajdowania odwagi, by uwierzyć w siebie i śmiało realizować projekty. W roku osobistym 1 bardzo ważna jest niezależność, indywidualność, podejmowanie działania, wcielanie pomysłów w życie, nastawienie na rozwój, wprowadzanie zmian – nawet najmniejszych, lecz będących podstawą do budowania najlepszej wersji przyszłości. Relacje z innymi schodzą na dalszy plan – polegamy głównie na sobie.  

Rok osobisty 2: współpraca – energia sprzyjająca relacjom, miłości, ale wymagana jest cierpliwość 

Inspirujący cytat przewodni: 
🚀Przyjmij tempo natury: jej sekretem jest cierpliwość. - Ralph Waldo Emerson 

Wspierająca mantra: 
✨Każdego dnia wypełniam moje serce miłością i radością.✨

Słowa klucze: 
miłość, cierpliwość, fokus na innych, zwolnienie tempa, odpoczynek, niespodziewane propozycje, nowe kontakty, równowaga. 

Liczba 2 skupia się wokół związków, przyjaźni, miłości tworzenia relacji międzyludzkich. Sprawia, że mamy większą potrzebę dzielenia się swoimi uczuciami. Pojawia się więcej okazji do nawiązywania nowych kontaktów, współprac, interesów, ale potrzebna jest cierpliwość. W roku osobistym 2 stajemy się bardziej wrażliwi na stres, dlatego ważne jest zachowywanie życiowej równowagi i przebywanie w spokojnym środowisku sprzyjającemu odpoczynkowi. Warto skoncentrować się na miłości we wszystkich jej formach, nie zapominając o swoich potrzebach. 😉  

Rok osobisty 3: komunikacja i twórcza ekspresja – energia sprzyjająca kreatywności i nawiązywaniu znajomości 

Inspirujący cytat przewodni: 
🚀Siła pochodzi z podążania za swoją prawdą. Bycie prawdziwym i autentycznym to twoja droga do szczęścia, pokoju i radości. - Autor nieznany 

Wspierająca mantra: 
✨Uznaję swoją moc i mądrze się nią posługuję.✨

Słowa klucze: 
kreatywność, samodoskonalenie, komunikacja, okoliczności sprzyjające nowościom, kontakty, spotkania, związki, rozrywka, wyrażanie emocji, generowanie pomysłów, nauka, wyobraźnia.

Trójka wyzwala potrzebę tworzenia, komunikowania, rozwijania hobby, znajdowania nowych zainteresowań i kontaktu z innymi ludźmi. Sprzyja samodoskonaleniu i zdobywaniu wiedzy. To czas, w którym warto pracować nad wyrażaniem siebie i swoich emocji, jednocześnie znajdując radość i lekkość. Pojawia się dużo okazji do spotkań i nawiązywania relacji.  

Rok osobisty 4: praca – energia sprzyjająca budowaniu kariery i finansom 

Inspirujący cytat: 
🚀Wszyscy mamy marzenia. Ale by stały się rzeczywistością, potrzeba bardzo dużo determinacji, poświęcenia, samodyscypliny i wysiłku. - Jesse Owens 

Wspierająca mantra: 
✨Jestem potężnym twórcą. Tworzę życie, jakiego pragnę i cieszę się nim.✨ 

Słowa klucze: 
intensywna praca, powolny progres, doskonalenie umiejętności, wysiłek, organizacja, porządek, koncentracja, plany, interesy, finanse, inwestycje, zarabianie.  

W przypadku liczby 4 działania skupiają się głównie wokół życia zawodowego. Pracujemy intensywnie, nierzadko ciężko, a progres pojawia się stopniowo. Uczymy się odnajdować swój własny rytm i balans w czasie dużej ilości obowiązków i zobowiązań. To nieco poważniejszy rok wymagający skupienia się na praktycznych i materialnych aspektach. Warto zadbać o swoje zdrowie, by nadmiar obowiązków nie wywołał osłabienia, infekcji, choroby. Pojawiają się nowe możliwości rozwoju kariery. 

Rok osobisty 5: zmiana – energia sprzyjająca podróżom, rozrywce i wolności 

Inspirujący cytat: 
🚀Życie zmieni się tylko wtedy, gdy staniesz się bardziej oddany swoim marzeniom niż strefie komfortu. - Billy Cox 

Wspierająca mantra: 
✨Mam już wszystko, czego potrzebuję, by podążać w kierunku moich marzeń.✨

Słowa klucze: 
modyfikacje, przemieszczanie się, zabawa, aktywność, romans, elastyczność, wyjście ze strefy komfortu, podróżowanie, nieoczekiwane okazje, wolność, media, otwartość na nowe rzeczy.

Rok osobisty numer 5 ma w zanadrzu wiele zmian, które również sami możemy świadomie tworzyć w każdej sferze życia. Energia piątki sprzyja podróżom, awansom, przeprowadzkom, znajdowaniu swojego miejsca i wychodzenia poza sferę komfortu. Kieruje nas ku wolności, by wyzbyć się ograniczeń, które najczęściej są tylko wytworem zlęknionego umysłu. Mamy ochotę, doświadczać, bawić się, poznawać nowych ludzi, wyzwolić się ze sztywnej rutyny dnia codziennego.  

Rok osobisty 6: adaptacja – energia sprzyjająca podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących przyszłości 

Inspirujący cytat: 
🚀Opróżnij umysł, bądź bezkształtny, bez formy – jak woda. Gdy wlewasz wodę do kubka, staje się ona kubkiem wody; Wlewasz wodę do butelki, staje się ona butelką wody; Wlewasz ją do czajnika, staje się czajnikiem wody. Woda może płynąć lub może się rozbijać o brzegi. Bądź wodą, mój przyjacielu. - Bruce Lee 

Wspierająca mantra: 
✨Jestem bezpieczna, jestem spokojna. We mnie leży źródło mojej siły. Mogę dokonać wielkich rzeczy – wystarczy, że tak postanowię.✨  

Słowa Klucze: 
odpowiedzialność, relacje, znajdowanie równowagi, życie rodzinne, bezpieczeństwo, komfort, rozsądek, wybory, decyzje, kreatywna inspiracja.  

Wibracja szóstki może stawić nas przed wieloma dylematami i koniecznością wyboru. Kieruje naszą uwagę na najbliższych, którzy poproszą o radę lub wsparcie. Odkrywamy siebie na nowo, gdy podążamy za miłością i okazujemy sobie wyrozumiałość. Rok osobisty 6 skłania wyciągnięcia cennych wniosków z przeszłych doświadczeń, by tworzyć przyszłość, jakiej najbardziej pragniemy. Możliwe są spadki samopoczucia, dlatego warto inwestować energię w kreatywne działania pobudzające wyobraźnię. Pojawiają się transformacje i poważne zmiany w związkach uczuciowych.

Rok osobisty 7: zagłębianie się w siebie – energia sprzyjająca rozwojowi wewnętrznemu 

Inspirujący cytat: 
🚀Poznanie siebie jest początkiem wszelkiej mądrości. - Arystoteles 

Wspierająca mantra: 
✨Ufam swojej intuicji i daję się prowadzić wewnętrznemu głosowi cokolwiek mnie spotyka.✨ 

Słowa klucze: 
duchowość, podróże do wewnątrz, spokój, refleksyjność, melancholia, izolacja, podsumowanie, zrozumienie, czas dla siebie. 

Wydarzenia, które dzieją się w roku osobistym 7, są bodźcem do zajrzenia w głąb siebie, do znalezienia odpowiedzi na najważniejsze pytania. Nie zawsze są to przyjemne sytuacje – czasem prowadzą do chwilowych kryzysów, ale są niezwykle wartościowymi lekcjami. Nie widzimy dużego postępu w życiu materialnym, za to robimy konkretny progres w rozwoju duchowym.

Rok osobisty 8: spełnienie i pomyślność – energia sprzyjająca realizacji planów

Inspirujący cytat: 
🚀Nigdy nie rozwiniesz swojego pełnego potencjału, jeśli nie zasiejesz nasion radości, miłości, spełnienia, nadziei i sukcesu. Natura może zwrócić ci tylko to, co posadzisz. - Autor nieznany 

Wspierająca mantra: 
✨Mam moc tworzenia sukcesów, jakich pragnę.✨

Słowa klucze: 
życie zawodowe, kwestie materialne, osiągnięcia, ambicja, poprawa sytuacji, interesy, kontakty zawodowe, pomyślność w interesach, motywacja, ambicja, działanie.  

Wibracja ósemki skupia naszą uwagę na materialnym aspekcie życia: zarabianiu i dążeniu do sukcesu finansowego. Śmiało realizujemy plany i pomysły, mamy dużo energii do działania i osiągania wyznaczonych celów, jeśli nie dajemy się wciągnąć w spiralę negatywnych myśli. Życie uczuciowe odsuwa się na dalszy plan, choć możliwe są ciekawe spotkania. To rok rozkwitu i pomyślności.

Rok osobisty 9: zamknięcie cyklu – energia sprzyjająca dokańczaniu bieżących spraw i odpuszczaniu 

Inspirujący cytat: 
🚀Zaakceptuj siebie, kochaj siebie i idź naprzód. Jeśli chcesz latać, musisz zrezygnować z tego, co Cię przygniata. - Roy T. Bennett. 

Wspierająca mantra: 
✨W pełni akceptuję fakt, że moje doświadczenia są częścią wielkiej podróży życia i wszystko, przez co przechodzę, ma mi pomóc stać się najlepszą wersją siebie.✨

Słowa klucze: 
podsumowanie, wyciąganie wniosków, oczyszczenie, wyzwolenie, uwolnienie, nostalgiczne myśli, niepewność, zamieszanie, ukierunkowywanie wysiłków, zakończenie. 

Czas na zamknięcie 9-letniego cyklu — całe życie wymaga generalnego przeglądu, by porzucić wszystko, co sprawia, że nie możemy iść do przodu w swoim życiu. W tym roku osobistym domykamy sprawy, myślimy o zmianach, które chcemy wprowadzić w przyszłości. To okres oczyszczenia i nauki odpuszczania. Z tego powodu mogą pojawić się napięcia emocjonalne i spadki nastroju. Trzeba uwolnić przeszłość, by zrobić miejsce na nowe doświadczenia.

Źródła:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!